Time Zone TV REKLAMA Moto Malec Regina Campanula Meteor atp motors Belray Scott sidi Fit studio Romana Motopalic

17.6. Horšovský Týn - MČR dívek (AČR)

Třetí závod MČR dívek od AČR se jel pro mě na doposud neznámé trati v Horšovském Týně. Holek bohužel dorazilo jenom 11... Ale i přesto byla atmosféra díky povzbuzujícím divákům skvělá. :)

Oba dva závody to byl velký boj o první místo mezi mnou a Luckou Simonovou. V první jízdě mi prvně Lucka trochu poujela, ale ke konci závodu jsem ji byla opět v patách. Do cíle jsem dojela o 1,2 vteřiny druhá.

Na druhý závod nám bohužel celou trať nakropili, takže to bylo jak na ledě. :D Tři kola mi trvalo, než jsem si našla dobré stopy a pak jsem opět začala stahovat první Lucku S. Od poloviny závodu jsem jezdila těsně za ní, ale nemohla jsem jí někde předjet. Nakonec jsem "zaútočila" v poslední zatáčce před cílem a do cíle jsme doskakovali zároveň. Nakonec to pro mě bylo opět 2. místo, ale jen o 0,5 vteřiny! :D