Time Zone TV REKLAMA Moto Malec Regina Campanula Meteor atp motors Belray Scott sidi Fit studio Romana Motopalic

26.5. Dubňany - METEOR CUP

Pátý závod Meteor Cupu 2012 se uskutečnil na písčité trati v Dubňanech u Hodonína.

Patrik Stupka (#25) a Matyáš Pospíšil (#36) bojovali v kategorii 65ccm. Patrik dojel čtvrtý, Matyáš skončil na místě pátém. Matěj Trojan startující v kategorii 85ccm dokončil závod na 9. místě.

kluci
Petr Stupka a Víťa Dvořák (#8) opět startovali společně a to v kategorii Elite. Víťovi se opět dařilo - dojel 1. a 2. a celkově tak zvítězil. Petr dojel dvakrát sedmý.
Vita
Do Dubňan dorazilo 20 dívek a já jsem konečně mohla startovat na své motorce. :) Motorka jela skvěle a hned to bylo znát na prvním startu, kdy jsem měla konečně holeshot. Dvě kola jsem bez problému vedla, bohužel ve třetím kole jsem šla ve výjezdu ze zatáčky přes řídítka... Po pádu jsem vyjížděla na 15. místě. I přesto se mi jelo suprově a do cíle jsem to stáhla na 2. místo. Druhý závod byl boj od startu až do cíle... Nakonec jsme dojeli těsně za sebou - Lucka, Jana, já. Celkově mi to vyšlo na 3. místo.