Time Zone TV REKLAMA Moto Malec Regina Campanula Meteor atp motors Belray Scott sidi Fit studio Romana Motopalic

13.4. - Dubňany - Meteorit Cup

První závody sezony 2013 se po přeloženém termínu jely 13.4. v Dubňanech. Z Action Racing Teamu se závodu zúčastnili: Patrik a Petr Stupka, Matyáš Pospíšil, Matěj Trojan, Víťa Dvořák, Jirka Bradáč a Barbora Laňková.

Páťa letos opět startuje v kategorii 65ccm. V první jízdě dojel na 4. místě. V druhé rozjížďce bohužel upadl a závod dokončil na místě pátém.

Matyáš Pospíšil letos poprvé sedlá KTM 85ccm. Na novou motorku si postupně zvyká, v Dubňanech dojel na 16. a 17 místě. Spolu s ním v kategorii 85cm startoval Matěj Trojan, který skončil dvanáctý.

Jirka Bradáč vyjel na závody po roční pauze, kdy léčil zraněné koleno. A hned se mu dařilo - dojel na 3. místě v kategorii Elite. :)

Petr Stupka a Víťa Dvořák závodili ve stejné skupině - Open. Víťa se pohyboval okolo 8. místa, bohužel ke konci závodu spadl, a tak dojel na 12. místě. Petr dojel hned za Víťou na 13. místě.

Já jsem samozřejmě startovala v kategorii Dámský pohár, kde se sjelo 20 holek. Odstartovala jsem na 5. místě, během dvou kol jsem se dostala na místo druhé, a tak jsem projela i cílem.