Time Zone TV REKLAMA Moto Malec Regina Campanula Meteor atp motors Belray Scott sidi Fit studio Romana Motopalic

3.6. CHORVATSKO - Mladina - MS žen (WMX)

1.6. jsme se vydali zkusit štěstí na Mistrovství světa žen do chorvatské Mladiny. Celou cestu nás doprovázelo krásné slunečné počasí. Po přejímce a obhlédnutí tratě se ale pořádně zatáhlo a začlo pršet. Déšť vydržel až do sobotního rána a na trati to bylo pořádně znát (jílovitý povrh a pořádné kopce...).

trat Mladina
Z důvodu nesjízdnosti tratě po vytrvalém dešti se sobotní tréninky posunuly až na odpoledne. Ve 14:00 začal trénink MX3. Šli jsme se mrknout, jak to chlapům na blátě půjde. Vyjelo jich ale jen pár a měli co dělat, aby trať objeli.... Z toho důvodu jsem do prvního tréninku ani nevyjela. Na kvalifikační trénink byl povrch už o něco lepší, ale holkám trať zkrátili. Zajela jsem 19. čas.

I chlapi měli na blátě, co dělat....↑

Tři češky, tři kawasaki :) ↓

V neděli bylo krásně, celý den vydržel bez deště. :) Ve warm upu jsem zajela 15. čas a jelo se mi daleko lépe než v sobotu. Navíc jsme už jeli celou trať, což mi sedělo víc, než zkrácená verze. První start se mi moc nepovedl a vyjížděla jsem okolo 19. místa. Během prvního kola jsem se posunula na 16. příčku. Jelo se mi čím dál lépe a do cíle jsem se ještě stihla posunout na 14. místo. Druhý závod byl podobný. Nejvíc jsem bojovala s Alix Dunlop, kterou se mi nakonec podařilo předjet a tak jsem dojela na 15. místě. Z Chorvatska jsem si tak dovezla 13 světových bodíků a další zkušenosti. :)

O další světové body budu bojovat 1.7. na Slovensku v Šenkvicích. :)