Time Zone TV REKLAMA Moto Malec Regina Campanula Meteor atp motors Belray Scott sidi Fit studio Romana Motopalic

12.5. Smrk - METEOR CUP

Čtvrtý závod Meteor Cupu 2012 se uskutečnil na trati ve Smrku u Třebíče. Trať byla skvěle připravená a díky dopolednímu krátkému dešti byl celý den ideální povrch.

Nejmladší členové ARTeamu Patrik Stupka (#25) a Matyáš Pospíšil (#36) startovali v kategorii 65ccm. Patrik vybojoval 3. a 4. místo, Matyáš dojel vždy v těsném závěsu za Páťou, tedy 4. a 5. :)

SMrk 65ccm
Matěj Trojan (#11) startující v kat. 85ccm si nevedl vůbec špatně. V první jízdě, i přes chybu v prvním kole, kdy vyjel z tobogánu, vybojoval 5. místo. Druhou jízdu dokončil na místě šestém.
Petr Stupka (#211) společně s Víťou Dvořákem (#8) jeli ve třídě Elite, kde startovalo 19 jezdců. V první jízdě to byl týmový boj, kdy Petr jezdil na prvním místě a Víťa na něj začal dotírat z druhé pozice. Společně se trhli zbytku startovního pole a Víťovi se nakonec podařilo dostat před Petra. I druhou jízdu dojeli oba na "bedně" - Víťa první, Petr třetí. :)
Smrk vyhlaseni
Já (#221) jsem samozřejmě startovala v kategorii MMČR dívek -Dámský pohár. Do Smrku dorazilo 23 holek, takže nás byl plný rošt. :) První start se mi moc nezadařil, vyjížděla jsem na 4. místě. Během dvou kol jsem se ale dostala přes Kristýnu Furbacherovou a Lucku Simonovou na 2. místo. To jsem udržela až do konce. Druhý start byl ještě horší, vyjížděla jsem až okolo 10. místa... Jelo se mi ale suprově a začala jsem to stahovat. Ve druhém kole už jsem jezdila na 3. pozici a dotírala jsem na druhou Lucku Simonovou. Byl to opravdu pořádnej boj, ale bohužel předjet ji se mi nepovedlo... Takže 3. místo. :)

Další Meteor se jede 26.5. na trati v Dubňanech u Hodonína.